O nas

Poznaj bliżej naszą firmę

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą handlową, której głównym obszarem działań jest szeroko pojęta termoizolacja. Działamy w oparciu o ścisłą współpracę z producentami materiałów izolacyjnych. Nasza działalność to wynik ścisłego partnerstwa z większymi oraz mniejszymi firmami instalacyjnymi, remontowymi i produkcyjnymi w Polsce. Dzięki współpracy z najbardziej renomowanymi producentami mamy pewność, że oferowane przez nas produkty odznaczają się najwyższą jakością i spełniają wszelkie wymagane normy. Do naszych największych zalet należy niezawodność oraz korzystna oferta cenowa, co osiągnęliśmy dzięki temu, że wszelkie materiały dostarczamy bezpośrednio od producentów.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest wprowadzanie na polski rynek nowoczesnych rozwiązań produktowych z zakresu termoizolacji, jak: otuliny izolacyjne, szkło ognioochronne, aerożele (aerogel), venture clad, maty ceramiczne, szkło piankowe, płyty żaroodporne, maty dźwiękochłonne, płyty poliuretanowe czy kauczuk. Pragniemy maksymalizować korzyści ekonomiczne wynikające z progresji polskiej gospodarki oraz przy uwzględnieniu zasad ochrony środowiska naturalnego, co spotyka się z narastającą przychylnością polskich firm instalacyjnych w kierunku wykorzystania innowacyjnych eko-materiałów izolacyjnych.

Czym się zajmujemy

Specjalnością firmy INN-THERM jest dystrybucja takich materiałów jak izolacje termiczne do zastosowań wysokotemperaturowych do 2000 st C oraz wszelkich nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych z zakresu wysokich i niskich temperatur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo maty wysokotemperaturowe, płyty wysokotemperaturowe, otuliny izolacyjne rurociągów, szkło piankowe Foamglas, kształtki wysokotemperaturowe; szamotowe, andaluzytowe, boksytowe, korundowe, izolacje trudnościeralne, aerożele (aerogel) czy sznury izolacyjne. Naszą specjalnością jest profesjonalny dobór innowacyjnych płaszczy ochronnych Venture Clad na izolacje termiczne jako zamiennik dla folii aluminiowych, blach aluminiowych czy płaszczy PCV. Dostępne w naszej ofercie produkty doskonale sprawdzają się przy wszelkich inwestycjach przemysłowych, gdzie konieczne jest zastosowanie niezawodnych materiałów, prostych w instalacji.

Dokąd zmierzamy?

Wiodącym celem naszych działań jest stały rozwój. Staramy się osiągnąć pozytywne wyniki, z jednej strony opierając się na inwestycjach, z drugiej zaś poszukując nowych partnerów w biznesie. Celem długofalowym firmy INN-THERM jest nawiązywanie współpracy z krajami Europy Wschodniej. Pokładamy nadzieję oraz wierzymy, że w perspektywie kilku lub kilkunastu lat termoizolacja stanie się branżą niezwykle rozwiniętą i nastąpi popyt na innowacyjne materiały izolacyjne, a takim między innymi są AEROŻELE czy samoprzylepne płaszcze osłonowe VENTURE CLAD. Sądzimy, że w przyszłości również zacieśni się współpraca z firmami Europy Wschodniej.

Bezpłatna wycena

Wypełnij formualrz i poczekaj na kontakt od nas