Strefa wiedzy

Pomocne wskazówki i informacje

Jacketing – Nowoczesne rozwiązanie dla osłony materiałów izolacyjnych

Lenzing plastics wynalazł nowe rozwiązanie dla izolacji rur, kontenerów, bojlerów oraz kominów, etc.

Płaszcz osłonowy Lenzing Jacketing ( LJ Laminate)

Jest to produkt, który łączy optymalne, fizyczne właściwości, w stu procentach nie przepuszcza wody i pary, jest odporny na czynniki klimatyczne oraz wyróżnia się łatwą instalacją. Nowoczesna wielowarstwowa konstrukcja aluminium i plastikowych warstw tworzy niepowtarzalny produkt, który zmieni przemysł izolacyjny.

Ten nowy płaszcz do izolacji rur, przewodów i systemów wentylacyjnych jest pierwszym produktem tego rodzaju na świecie, który stosuje się na zewnątrz i wewnątrz, w zimnym i wilgotnym klimacie jak również w gorącym i suchym z intensywnym oddziaływaniem promieni słonecznych. Lenzing Plastics jest austriackim producentem szerokiego zakresu produktów thermoplastic i PTFE.

Nasza siedziba znajduje się w obrębie naszej głównej firmy Lenzing AG, największego na świecie producenta włókien celulozowych.
Rury, rury, rury…. kilometry rur transportujących gorącą celulozę, parę, gorącą i zimną wodę a także płynne chemikalia w Lenzing AG muszą być zabezpieczone i odpowiednio „otulone”.

Każdego roku część rur musi być naprawiana wskutek uszkodzeń spowodowanych przeciekami płaszcza. Obserwując ten ciągły wysiłek w zapobieganiu korozji i utracie energii nasi inżynierowie wynaleźli kompletnie nowy system płaszcza bazujący na unikalnej konstrukcji folii, plastiku i aluminiowych powłok- Lenzing Jacketing. Dlatego teraz mamy możliwość zaoferować kompletny system płaszczy dla przemysłu izolacyjnego, który jest łatwy i szybki w instalacji i ma o wiele więcej zalet od systemów stosowanych dotychczas.

Bezpłatna wycena

Wypełnij formualrz i poczekaj na kontakt od nas